Green Friday

BravoKupony posadzi drzewo za każdy zakup dokonany
między Black Friday a Bożym Narodzeniem 2020!

logo-green-friday

W naszym lesie jest już posadzonych drzew

Przyczyń się do zakupów żeby uczynić świat bardziej ekologicznym.Green Friday 2020

Nadchodzi kolejna edycja Green Friday! W zeszłym roku ze względu na okropne pożary, które miały miejsce w Amazonii i w innych miejscach na ziemi, postanowiliśmy rozpocząć inicjatywę Green Friday 2019 wraz z Eden Reforestation Projects, renomowaną organizacją non-profit, która działa na Madagaskarze, Haiti, w Nepalu, Indonezji, Mozambiku, Kenii i w innych biedniejszych regionach świata.

Organizacja dostarcza lokalnej ludności równe środki na posadzenie, uprawę i ochronę drzew w różnych zakątkach świata, osiągając podwójny cel, jakim jest zwalczanie wylesiania oraz poprawienie ekonomicznych warunków ludności w trudnej sytuacji życiowej. My z BravoKupony postanowiliśmy razem z Eden Reforestation Projects już kolejny rok z rzędu połączyć nasze siły, aby uczynić świat bardziej zielonym.

Dla Ekologicznych Zakupów

Rozpoczęliśmy tę fundamentalną inicjatywę żeby poszerzyć ekologiczną filozofię również w świecie zakupów online. Od 27 listopada do 25 grudnia 2020 roku Bravo Savings Network posadzi jedno drzewo za każdy potwierdzony zakup na naszych stronach: bravosconto.it, bravopromo.fr, bravogutschein.de, bravovoucher.com.uk, bravodescuento.es, bravokupony.pl e bravodeal.com.

Dzięki współpracy z 2019 roku byliśmy w stanie posadzić prawie 100.000 drzew, ale w tym roku podnosimy poprzeczkę: chcemy dojść do liczby 200.000! Drzewa zostaną posadzone od 01/04/2021 roku. Jeśli również i Ty chcesz przyłączyć się do tej inicjatywy i uczynić świat bardziej zielonym – wystarczy zakupić produkty podczas shoppingu Bożonarodzeniowego korzystając z ofert BravoKupony! Jeśli chcesz żeby inicjatywa ‘’Green Friday 2020” udała się, wykonaj następujące kroki:
  • Kliknij w ofertę lub kod rabatowy na BravoKupony.
  • Sfinalizuj zakup bez dokonywania zwrotu.
  • Po kliknięciu na naszą ofertę lub kod rabatowy nie wchodź na inną stronę z kodami rabatowymi i ofertami (sprzedaż zostałaby przypisana dla nich i my nie mielibyśmy środków na posadzenie drzewa).
  • W przypadku kiedy masz zamiar sfinalizować zakup i nie pamiętasz na jakiej stronie z kodami rabatowymi kliknąłeś po raz ostatni, wystarczy, że klikniesz znowu na ofertę sklepu lub kod rabatowy dostępny na BravoKupony, w którym zamierzasz dokonać zakupu.

Zakończenie inicjatywy Green Friday 2020

Żeby uzyskać informacje o dokładnej liczbie drzew, które zostaną posadzone od 1 kwietnia 2021 roku, oraz innych naszych inicjatywach odwiedzaj regularnie nasze sieci społecznościowe:

https://www.bravokupony.pl/blog
https://www.facebook.com/BravoKupony

Sklepy, które wsparły nas podczas Green Friday

Nota prawna
Bravo Savings Network stanowi własność Webravo S.R.L. Dzięki współpracy z Eden Reforestation Projects (https://edenprojects.org) Webravo S.R.L. przekaże drzewo za każdy zakup dokonany w biorących udział markach, które można znaleźć na stronie internetowej za pomocą okrągłego zielonego symbolu z drzewem. Ta darowizna (na zasadzenie drzewa za każdy dokonany zakup) będzie ważna dla prawidłowo potwierdzonych i śledzonych zakupów, które nie zostaną zwrócone. Zgodnie z umową zawartą z Eden Reforestation Projects, Webravo S.R.L. zastrzega sobie prawo do nieprzyznania darowizny w następujących okolicznościach:
  • Wystąpienie siły wyższej uniemożliwiającej drugiej Stronie prawidłową realizację umowy trwającej dłużej niż 30 dni.
  • Wystąpienie siły wyższej (tak jak powyżej) które będzie trwało dłużej niż 60 dni.
  • Bankructwo.
  • Zamknięcie firmy.
W przypadku, gdy Eden Reforestation Projects nie będzie w stanie zakończyć swojej inicjatywy, Webravo S.R.L. przekaże pozostałe fundusze alternatywnej fundacji non-profit, która pomaga chronić środowisko, lub innej wybranej przez siebie organizacji non-profit.