Green Friday

Green Friday

BravoKupony posadzi drzewo za każdy zakup dokonany między Black Friday a Bożym Narodzeniem 2021!

W naszym lesie jest już posadzonych 360.000 drzew.
Green Friday
Green Friday

Green Friday 2020

Mamy już wyniki! Dzięki Tobie i wszystkim uczestniczącym markom osiągnęliśmy nasz cel Green Friday 2020 i od kwietnia zostało posadzonych ponad 260 000 drzew. Dodajmy do tego 100 000 posadzonych drzew na Green Friday 2019 roku, a to daje nam do tej pory aż 360 000 drzew! Naszym celem uzgodnionym z Eden Reforestation Projects jest zalesienie w ciągu 5 lat ponad 500 000 drzew, dzięki temu jesteśmy na dobrej drodze do uczynienia świata bardziej zielonym.

Inicjatywa uruchomiona po raz pierwszy w 2019 roku, po okropnych pożarach, które miały miejsce w Amazonii i w innych miejscach na ziemi, zostanie przywrócona w ramach Green Friday wraz z Eden Reforestation Projects, renomowaną organizacją non-profit, która działa na Madagaskarze, Haiti, w Nepalu, Indonezji, Mozambiku, Kenii i w innych biedniejszych regionach świata. Nasze zaangażowanie skupia się na 2 obszarach w Kenii, Marereni i Kurawie.

Organizacja dostarcza lokalnej ludności równe środki na posadzenie, uprawę i ochronę drzew w różnych zakątkach świata, osiągając podwójny cel, jakim jest zwalczanie wylesiania oraz poprawienie ekonomicznych warunków ludności w trudnej sytuacji życiowej. My z BravoKupony postanowiliśmy razem z Eden Reforestation Projects już kolejny rok z rzędu połączyć nasze siły, aby uczynić świat bardziej zielonym. W tym roku nie spoczywamy na laurach i mamy zamiar posadzić 350 000 drzew.

Green Friday

Dla Ekologicznych Zakupów

Rozpoczęliśmy tę fundamentalną inicjatywę, żeby poszerzyć ekologiczną filozofię również w świecie zakupów online. Od 26 listopada do 25 grudnia 2021 roku Bravo Savings Network posadzi jedno drzewo za każdy potwierdzony zakup na naszych stronach: bravosconto.it, bravopromo.fr, bravogutschein.de, bravovoucher.co.uk, bravodescuento.es, bravokupony.pl, bravodeal.com, bravokorting.nl, www.bravopromo.be i www.bravogutschein.at.

Dzięki dotychczasowej współpracy byliśmy w stanie posadzić aż 360 000 drzew, zbliżając się coraz bardziej do naszego celu 500 000 w ciągu 5 lat! Jeśli również i Ty chcesz przyłączyć się do tej inicjatywy i uczynić świat bardziej zielonym – wystarczy zakupić produkty podczas shoppingu Bożonarodzeniowego korzystając z ofert BravoKupony! Jeśli chcesz, żeby inicjatywa ‘’Green Friday 2021” udała się, wykonaj następujące kroki:

  • Kliknij w ofertę lub kod rabatowy na BravoKupony.
  • Sfinalizuj zakup bez dokonywania zwrotu.
  • Po kliknięciu na naszą ofertę lub kod rabatowy nie wchodź na inną stronę z kodami rabatowymi i ofertami (sprzedaż zostałaby przypisana dla nich i my nie mielibyśmy środków na posadzenie drzewa).
  • W przypadku kiedy masz zamiar sfinalizować zakup i nie pamiętasz na jakiej stronie z kodami rabatowymi kliknąłeś po raz ostatni, wystarczy, że klikniesz znowu na ofertę sklepu lub kod rabatowy dostępny na BravoKupony, w którym zamierzasz dokonać zakupu.

Zakończenie inicjatywy Green Friday 2021

Żeby uzyskać informacje o dokładnej liczbie drzew, które zostaną posadzone od 1 kwietnia 2022 roku oraz innych naszych inicjatywach, odwiedzaj regularnie nasze sieci społecznościowe:

https://www.bravokupony.pl/blog

Sklepy, które wsparły nas podczas Green Friday

RTV EURO AGD Norton Westwing

Nota prawna

Bravo Savings Network stanowi własność Webravo S.R.L. Dzięki współpracy z Eden Reforestation Projects (https://www.edenprojects.org/) Webravo S.R.L. przekaże drzewo za każdy zakup dokonany w biorących udział markach, które można znaleźć na stronie internetowej za pomocą okrągłego zielonego symbolu z drzewem. Ta darowizna (na zasadzenie drzewa za każdy dokonany zakup) będzie ważna dla prawidłowo potwierdzonych i śledzonych zakupów, które nie zostaną zwrócone. Zgodnie z umową zawartą z Eden Reforestation Projects, Webravo S.R.L. zastrzega sobie prawo do nieprzyznania darowizny w następujących okolicznościach:

  • Wystąpienie siły wyższej uniemożliwiającej drugiej Stronie prawidłową realizację umowy trwającej dłużej niż 30 dni.
  • Wystąpienie siły wyższej (tak jak powyżej), która będzie trwała dłużej niż 60 dni.
  • Bankructwo.
  • Zamknięcie firmy.
W przypadku gdy Eden Reforestation Projects nie będzie w stanie zakończyć swojej inicjatywy, Webravo S.R.L. przekaże pozostałe fundusze alternatywnej fundacji non-profit, która pomaga chronić środowisko lub innej wybranej przez siebie organizacji non-profit.