Bravo for Oceans

Bravo for Oceans

Wnieś swój wkład i pomóż oczyścić nasze oceany!

Pomóż nam oczyścić oceany z 1000 kilogramów śmieci!
Bravo for Oceans
Bravo for Oceans

Czym jest inicjatywa Bravo for Oceans?

W BravoKupony zawsze zwracaliśmy uwagę na kwestie ekologiczne i staramy się, w miarę możliwości, przyczynić się do dobrobytu planety. W ostatnich latach rozpoczęliśmy inicjatywę Green Friday, dzięki której posadziliśmy ponad 600 000 drzew w wielu częściach świata. Ale na tym nie koniec.

Naszym celem jest promowanie filozofii zrównoważonego rozwoju w świecie zakupów online, jednocześnie wnosząc konkretny wkład w ochronę środowiska. Dzięki współpracy ze startupem Ogyre postanowiliśmy w 2022 roku uruchomić nową inicjatywę, skupioną na zachowaniu i ochronie ekosystemów morskich: Bravo for Oceans.

Ogyre działa w Brazylii, Indonezji i we Włoszech, mając dwojaki, bardzo ważny cel: z jednej strony przyczynia się do walki z zanieczyszczeniem oceanów poprzez eliminację odpadów morskich, z drugiej zapewnia nowe dochody ekonomiczne lokalnym rybakom, którzy jako pierwsi mają do czynienia ze zbieraniem odpadów. W ten sposób Ogyre chroni oceany i społeczności, które cierpią z powodu jego zubożenia.

Bravo for Oceans

Jak to działa i jak możesz wnieść swój wkład?

Również w 2023 roku będziemy współpracowali z partnerem o międzynarodowej renomie, aby dać życie zdecydowanie ambitnemu projektowi, do którego będziemy potrzebować pomocy wszystkich, także Twojej. Cel pozostaje ten sam co w 2022 r.: również w tym roku zobowiązaliśmy się wraz z Ogyre do sfinansowania odzyskiwania co najmniej 1000 kilogramów odpadów morskich (plastiku i nie tylko) z obszaru Indonezji, Brazylii i Włoch. Odpady te będą odzyskiwane przez lokalnych rybaków w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Aby dać Wam bardziej konkretne wyobrażenie o tym, co chcemy zrobić, wystarczy wiedzieć, że gdyby 1000 kilogramów odpadów stanowiło 1000 kg plastiku, byłaby to równowartość 100 000 plastikowych butelek. Ale jak możesz przyczynić się do Bravo for Oceans?

Od 24 listopada do 25 grudnia 2023, dokonując zakupów u jednej z marek biorących udział w inicjatywie, drugi raz z rzędu przyczynisz się do osiągnięcia tego wielkiego celu. Oprócz wspierania społeczności rybackich w różnych częściach świata, wniesiesz fundamentalny wkład do oczyszczenia oceanów.

Pomóż nam sprawić, by świat był bardziej czysty!

Nota prawna

Bravo Savings Network stanowi własność Webravo S.R.L.

Dzięki współpracy z Ogyre (https://ogyre.com/),Webravo S.R.L. przyczyni się do odzyskiwania odpadów morskich.

Działalność "połowu śmieci" będzie zarządzana przez Ogyre i wspierana przez wkład finansowy wpłacony przez Webravo S.R.L. do Ogyre.

Umowa z Ogyre przewiduje wniesienie zasobów finansowych o wartości odpowiadającej co najmniej 1000 kg odpadów morskich odzyskanych z obszarów Włoch, Brazylii i Indonezji. W inicjatywie wezmą również udział wybrane marki obecne na portalach grupy Bravo Savings Network.

W przypadku, gdy Ogyre nie będzie w stanie zrealizować swojej inicjatywy, Webravo S.R.L. pozostałe środki przekaże alternatywnej organizacji non-profit, która pomaga wspierać środowisko.