O nas - BravoKupony.pl

BravoKupony powstało w 2020 roku z myślą o zapewnieniu użytkownikom online tysięcy kodów rabatowych, promocji i ofert zweryfikowanych na głównych stronach e-commerce.

BravoKupony.pl jest częścią portali Bravo Savings Network, należących do WeBravo S.R.L.

Firma ma swoją siedzibę operacyjną w Sesto Fiorentino, w prowincji Florencja, i od ponad 10 lat pomaga wszystkim swoim użytkownikom oszczędzać.

Bravo Savings Network

Witryny Bravo Savings Network to:

 • BRAVOSCONTO.IT - Włochy, rozpoczęta w 2015 roku
 • BRAVOPROMO.FR - Francja, rozpoczęta w 2016 roku
 • BRAVOGUTSCHEIN.DE - Niemcy, rozpoczęta w 2017 roku
 • BRAVOVOUCHER.CO.UK - Wielka Brytania, rozpoczęta w 2017 roku
 • BRAVODEAL.COM - Stany Zjednoczone, rozpoczęta w 2018 roku
 • BRAVODESCUENTO.ES - Hiszpania, rozpoczęta w 2019 roku
 • BRAVOKUPONY.PL - Polska, rozpoczęta w 2020 roku
 • BRAVOGUTSCHEIN.AT - Austria, rozpoczęta w 2021 roku
 • BRAVOPROMO.BE - Belgia, rozpoczęta w 2021 roku
 • BRAVOKORTING.NL - Holandia, rozpoczęta w 2021 roku
 • BRAVODESCUENTO.COM.MX - Meksyk, rozpoczęta w 2022 roku
 • BRAVOCOUPONS.CA - Kanada, rozpoczęta w 2022 roku
 • BRAVOGUTSCHEIN.CH - Szwajcaria, rozpoczęta w 2022 roku

W 2023 roku firma WeBravo S.R.L. posiada 13 portali poświęconym tylu krajom, ale celem jest dalszy rozwój, aby móc zapewnić jak największej liczbie osób nasze ekskluzywne kody rabatowe i zweryfikowane promocje.

Historia

W 2020 roku Marco Farnararo, Claudio Veratti e Michele Legnaioli założyli BravoKupony, siódmą stronę Bravo Savings Network.

Polski portal bravokupony.pl powstał, aby umożliwić użytkownikom z całej Polski oszczędzać dzięki kodom rabatowym, promocjom i ofertom online.

W ciągu ostatnich kilku lat witryna rozrosła się i obecnie ma zespół składający się z ponad 4 osób, które pracują nad testowaniem, weryfikacją i wprowadzaniem kodów rabatowych oraz ofert.

 „W nazwie sieci zdecydowaliśmy się użyć jednego z najbardziej znanych włoskich słów na świecie – mówią założyciele – aby zachować ścisły związek z naszym krajem pochodzenia, ale z myślą o umiędzynarodowieniu”.

Misja

Celem BravoKupony jest pomoc użytkownikom w oszczędzaniu pieniędzy podczas zakupów online. Dostarczamy oferty i kody rabatowe dokładnie weryfikowane przez naszych pracowników, którzy nieustannie pracują nad tym, aby dać konsumentom możliwość zaoszczędzenia na zakupach.

Dzięki promocjom dostępnym na naszej stronie użytkownicy rynku polskiego mogą kupować w swoich ulubionych witrynach e-commerce oszczędzając, za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

W rzeczywistości na stronie internetowej BravoKupony znajduje się ponad 900 marek należących do wszystkich sektorów, takich jak: moda, kosmetyki, elektronika, podróże, żywność, meble, samochody i wiele innych.

Członkowie założyciele

Claudio Veratti - CEO
Claudio Veratti - CEO, współzałożyciel

Po latach doświadczenia w sektorze oświetlenia LED, Claudio Veratti tworzy oddaną firmę, opartą na technologii i innowacji. W tym okresie poznał Michele Legnaioli, z którym później założył wraz z Marco Farnararo WeBravo S.R.L., której jest obecnie współprezesem.
https://www.linkedin.com/in/claudio-veratti/

Michele Legnaioli
Michele Legnaioli - współzałożyciel i doradca

Michele Legnaioli jest jednym z członków założycieli Webravo S.R.L., a dziś jest zaangażowany w firmę jako konsultant strategiczny. W swojej wieloletniej karierze był prezesem i członkiem zarządów wielu spółek o pierwszorzędnym znaczeniu na scenie krajowej.
https://www.linkedin.com/in/michele-legnaioli-859031160/

Marco Farnararo - CEO, współzałożyciel
Marco Farnararo - CEO, współzałożyciel

Marco Farnararo ma spore doświadczenie w marketingu afiliacyjnym z ponad 10-letnim stażem w branży. Jest współzałożycielem i CEO WeBravo S.R.L., gdzie wraz z Claudio i Michele prowadzi firmę.
https://www.linkedin.com/in/marco-farnararo/

Statystyki

Oto niektóre dane dotyczące BravoKupony:

 • Powstało w 2020 roku
 • Ponad 350.000 odwiedzin miesięcznie
 • Ponad 165.000 użytkowników miesięcznie
 • 40.000 subskrybentów Newslettera
 • 16.000 subskrybentów powiadomień Push

Dane Bravo Savings Network

 • Ponad 70 pracowników
 • 13 krajów, w których obecna jest marka Bravo Savings Network
 • Ponad 4 milionów odwiedzin miesięcznie
 • Ponad 2,5 miliona unikalnych użytkowników miesięcznie

Bravo Best Price

Bravo Best Price to rozszerzenie przeglądarki Bravo Savings Network, które powiadamia użytkownika o kuponach, ofertach i zniżkach obowiązujących na stronie, które przegląda użytkownik. Bravo Best Price jest dostępny w przeglądarkach Chrome i Firefox i umożliwia bezpłatne znajdowania najlepszych ofert w sieci oraz szybkie porównywanie dzięki kodom rabatowym i promocjom!

Zaangażowania w ochronę środowiska

W BravoKupony dbamy od samego początku o kwestie ekologiczne i środowiskowe.

Począwszy od 2019 roku z okazji Black Friday i Świąt Bożego Narodzenia promujemy ekologiczne zakupy na wszystkich stronach sieci.

Dzięki dwóm inicjatywom, takim jak Green Friday i Bravo For Oceans, chcemy zachęcić do bardziej uważnej i pełnej szacunku dla środowiska mentalności konsumentów i wnieść nasz (mały) wkład w dobrobyt planety.

Green Friday

W latach 2019, 2020 i 2021 współpracowaliśmy z organizacją non-profit Eden Reforestation Projects, która walczy z wylesianiem oraz poprawą warunków ekonomicznych i społecznych ludności w krajach rozwijających się.

Dzięki temu ważnemu partnerstwu udało nam się posadzić ponad 650 000 drzew na rozległym obszarze Kenii w ciągu trzech lat współpracy.

Bravo For Oceans

W 2022 roku rozpoczęliśmy projekt „Bravo For Oceans” we współpracy z Ogyre, innowacyjnym startupem z powołaniem społecznym, który od 2020 roku działa na rzecz ochrony i oczyszczania mórz.

W szczególności Ogyre walczy z zanieczyszczeniem mórz poprzez zbiórkę tworzyw sztucznych, a jednocześnie finansuje społeczności rybackie, które najbardziej cierpią z powodu zubożenia ekosystemu wodnego.

W pierwszym roku współpracy sfinansowaliśmy odzysk ponad 1000 kilogramów odpadów morskich (plastik i nie tylko) w wodach Włoch, Brazylii i Indonezji.

Komunikat prasowy

Oto co o nas mówią:

‘’Utworzona w 2015 roku spółka Bravo Savings Network rośnie bardzo dynamicznie, dzięki czemu osiągnęła status wiodącej, międzynarodowej firmy z branży cyfrowych kuponów rabatowych”
Proseedmag, https://proseedmag.pl/material-zewnetrzny/bravo-savings-network-zwieksza-swoja-obecnosc-na-polskim-rynku-w-ramach-miedzynarodowej-ekspansji

‘’Podążając stale za szybkim rozwojem rynku e-commerce, firma działa aktywnie w Polsce oraz 12 innych krajach europejskich, a także w Stanach Zjednoczonych”
InfoStrefa S.A, https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/43719827,bravo-savings-network-zwieksza-swoja-obecnosc-na-polskim-rynku-w-ramach-miedzynarodowej-ekspansji-mediaroom

‘’Dzięki bogatemu doświadczeniu w marketingu afiliacyjnym, Bravo Savings Network ma ambitne plany wzrostu, które zostały przyspieszone dzięki ostatniej rundzie inwestycji”
PAP, https://www.pap.pl/mediaroom/1454712%2Cbravo-savings-network-zwieksza-swoja-obecnosc-na-polskim-rynku-w-ramach

Partnerzy

Niektóre z top marek które współpracują z BravoKupony:

Kontakt

Email: contact@bravokupony.pl

Telefon: +39 055 0630040

Adres

 • siedziba: Via A. Gramsci, 446, 50019 Sesto Fiorentino FI

Social: