MyHeritage kody rabatowe | Luty 2024

Najnowszy do MyHeritage kupon i promocje

Przeciętna ocena 4.8 gwiazdek na 183 opinii

Co to są dostępne w MyHeritage kody rabatowe?

Kod rabatowy MyHeritage to sekwencja alfanumeryczna, która po wpisaniu na stronie internetowej MyHeritage gwarantuje stałą zniżkę lub wartość procentową od zakupów online.

Aktywując kod promocyjny MyHeritage w kilka sekund możesz otrzymać dany produkt w niższej, lepszej cenie. Wszystko to, za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy, że skopiujesz znaleziony na stronie BravoKupony kod rabatowy MyHeritage i wkleisz go w wyznaczonym miejscu.

Jak uzyskać do MyHeritage kod promocyjny?

Jeśli chcesz otrzymać kod rabatowy MyHeritage, po prostu odwiedzaj stronę BravoKupony, gdzie zawsze znajdziesz najlepsze oferty i najkorzystniejsze: promocje, kupony i kody rabatowe. Nie zapomnij, aby dodać tę stronę do Twoich ulubionych, aby mieć świetne promocje zawsze pod ręką. Co więcej, możesz:

  • subskrybować Newsletter, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami i ofertami,
  • subskrybować powiadomienia, aby zawsze być poinformowanym o promocjach i korzystnych ofertach,
  • śledzić stronę na Facebooku, gdzie znajdziesz aktualne informacje o najlepszych ofertach w danym momencie.

Jak wykorzystać w MyHeritage kupon rabatowy?

Znalazłeś już kod rabatowy MyHeritage, który odpowiada Twoim potrzebom? Oto, jak z niego skorzystać krok po kroku:

  • naciśnij przycisk "Odkryj kod" obok promocji, która Cię zainteresowała.
  • Skopiuj kod z naszej strony i kliknij link "Przejdź do MyHeritage", który przeniesie Cię na stronę MyHeritage.
  • Na stronie MyHeritage wybierz produkty lub usługi, które chcesz zamówić.
  • Przed przystąpieniem do płatności wklej kod, aby otrzymać zamówienie w niższej cenie,
  • po czym zapłać, aby sfinalizować zamówienie.

W kilku prostych krokach możesz zaoszczędzić ciesząc się wspaniałymi promocjami. Aplikując kod rabatowy MyHeritage, możesz znaleźć wszystko to, czego potrzebujesz za bezcen!

Czy zainteresowała Cię oferta MyHeritage na BravoKupony?

  • Kliknij przycisk "Aktywuj ofertę",
  • a następnie kliknij link prowadzący do strony internetowej MyHeritage.

Przejrzyj bogatą ofertę i skorzystaj ze zniżki właśnie teraz!

Odkryj kody rabatowe i oferty MyHeritage

Ściągnij kod rabatowy MyHeritage, aby wykupić opcję konta Premium w serwisie! Dzięki tej platformie internetowej odnajdziesz swoich dalekich krewnych i odkryjesz wiele historii rodzinnych!

MyHeritage dysponuje ogromną bazą danych, która na bieżąco zostaje poszerzana o kolejne informacje. Na stronie możesz korzystać z wielu opcji. Oprócz możliwości tworzenia drzewa genealogicznego i wyszukiwania krewnych możesz również wykonać test DNA i dowiedzieć się gdzie żyli Twoi najdalsi przodkowie!

Mając do MyHeritage kod zniżkowy możesz wykupić konto Premium w znacznie niższej cenie. Uzyskaj dostęp do opcji zablokowanych dla bezpłatnych kont! Mając kody rabatowe zyskujesz zniżkę na utworzenie konta Premium!

Zapisz się do naszego Newslettera, aby już nigdy nie przegapić żadnych promocji, rabatów oraz ciekawych ofert do MyHeritage jakie dla Ciebie przygotowujemy. Oszczędzaj mając BravoKupony!

Nie zwlekaj i załóż swoje konto Premium już dziś, by znaleźć wszystkie informacje, których potrzebujesz!

Dlaczego warto wybrać i kupować w MyHeritage

Jeżeli zależy Ci na skutecznym odnajdywaniu Twoich krewnych powinieneś wybrać MyHeritage. Zakładając tam swoje konto masz dostęp do ogromnej bazy danych wielu akt, gazet historycznych oraz spisów ludności.

Dzięki informacjom dostępnym na stronie możesz odnajdywać swoich krewnych i poznawać historię Twoich przodków.

Dowiedz się czegoś więcej o wszystkich członkach Twojej dalszej rodziny zakładając konto Premium. Pamiętaj, że mając do MyHeritage kod zniżkowy dostajesz rabat przy kreowaniu konta.

Nie zwlekaj i zacznij odkrywać sekrety już dziś!

Co oferuje MyHeritage?

Na stronie internetowej masz możliwość dodania wydarzeń rodzinnych takich jak urodziny czy rocznice lub inne ważne momenty z życia Twojej rodziny.

Wchodząc w opcje statystyki masz dostęp do statystyk dotyczących Twoich krewnych. Dostępne dane to np. częstotliwość występowania imion, stan cywilny, miejsca narodzin, zgonów oraz zamieszkania.

Możesz zobaczyć również statystyki dotyczące wieku Twoich krewnych. Dowiesz się o średniej długości życia, najmłodszych oraz najstarszych członków rodziny. Na stronie internetowej możesz znaleźć informacje na temat częstotliwości występowania danych znaków zodiaku, najczęstsze miesiące narodzin oraz lata, w których występowało najwięcej narodzin.

Odwiedź stronę MyHeritage, aby zaprosić pozostałych krewnych do udziału w tym projekcie. Wystarczy podać ich adresy e mail, by wysłać im zaproszenie. Masz możliwość znaleźć nowych krewnych, by stworzyć swoje drzewo genealogiczne.

Możesz dodawać różne dane. Tworząc wydarzenie, na przykład, ślub, jest możliwe dodanie miejsca, daty, świadków, ich danych, datę oraz miejsce ślubu cywilnego. Co więcej, możesz napisać biografię o wszystkich Twoich krewnych, dodać ich miejsce pracy lub wykształcenie.

Dodatkowo możesz uzyskać pełny dostęp do wszystkich danych dostępnych na stronie wykupując pakiet, a mając MyHeritage kod zniżkowy uzyskujesz rabat! Kupony rabatowe znajdziesz na naszej stronie BravoKupony. Wystarczy, że skopiujesz jeden z nich, a następnie wkleisz go w miejscu do tego przeznaczonym przed przystąpieniem do płatności.

W MyHeritage możesz udostępnić informację o danych osobowych takich jak dane kontaktowe, wliczając w to adres e mail czy też numer telefonu. Możesz również dodać zainteresowania Twoich bliskich, filmy, muzykę, programy telewizyjne jakie lubią oraz jakie kuchnie świata są ich ulubionymi.

Wejdź na stronę internetową MyHeritage i stwórz drzewo genealogiczne. Możesz sprawdzić wygląd drzewa genealogicznego online i dodawać nowych członków rodziny! Na stronie jest możliwe dodawanie zdjęć krewnych oraz kolorowanie ich, w przypadku zdjęć czarno-białych dzięki najlepszej na świecie technologii uczenia maszynowego.

Odkrywaj sekrety historii rodziny. Dowiedz się gdzie mieszkają dalsi krewni. Może masz ciocię w Australii, o której nie wiesz? Być może Twój pra pra pra dziadek był hrabią a Twoja pra babcia walczyła podczas Powstania Warszawskiego. Może wywodzisz się z królewskiego rodu! Sprawdź czy w Twoich żyłach płynie błękitna krew!

Ściągnij kod rabatowy, aby założyć konto Premium i dostać zniżkę. Korzystając z kodów rabatowych możesz zaoszczędzić na założeniu konta i korzystać ze wszystkich możliwości serwisu wiele taniej.

Co więcej, możesz poddać się testom DNA, aby odkryć gdzie żyją Twoi dawni przodkowie oraz skąd są Twoje korzenie. Ameryka? Australia? Szwecja? Wszystko jest możliwe! Dzięki zrobieniu testu MyHeritage DNA możesz dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o sobie i Twoich dalekich przodkach!

Dla kogo jest dedykowana marka?

Platforma MyHeritage przeznaczona jest dla wszystkich, którzy pragną poznać losy swojej dalszej rodziny i dalekich krewnych.

Wszyscy, którzy chcą stworzyć kompletne drzewo genealogiczne ze wszystkimi informacjami, zdjęciami oraz filmami mogą to zrobić bezpłatnie na stronie MyHeritage.

Mając do MyHeritage kod promocyjny możesz otrzymać zniżkę na założenie konta Premium na stronie serwisu.

Nie zwlekaj i poczuj dreszczyk emocji przy odkrywaniu rodzinnych tajemnic!

Informacje o MyHeritage

MyHeritage to strona internetowa, dzięki której możesz odnaleźć swoją dalszą rodzinę, odkrywać zapomnianą już historię Twoich przodków oraz dzielić się nią z innymi członkami rodziny.

Platforma internetowa udostępnia użytkownikom na całym świecie wprowadzanie danych dotyczących ich oraz członków ich rodziny. W MyHeritage masz możliwość stworzenia rodzinnego drzewa genealogicznego oraz znalezienia przodków z wielu źródeł historycznych takich jak akty i inne.

Baza danych MyHeritage jest naprawdę szeroka. Ty również możesz udostępniać zdjęcia, biografie, rodzinne wydarzenia oraz fakty dotyczące Twojej rodziny. Serwis posiada łącznie 80 milionów użytkowników oraz 1.6 miliarda profili, a także prawie 30 milionów drzew genealogicznych.

Strona dostępna jest w ponad 40 językach. MyHeritage to globalna platforma, dzięki której członkowie rodziny mogą kontaktować się ze sobą i pozostawać w stałym kontakcie z dalszymi krewnymi. Jedną z możliwości na stronie internetowej jest opcja zapraszania innych członków rodziny i odkrywanie wspólnie z nimi wszystkich informacji.

Globalna wyszukiwarka danych SuperSearch, pozwala na odnajdywanie swoich przodków w internecie. Serwis ma dostęp do akt urodzeń, zgonów oraz małżeństw, spisów ludności, akt wojskowych i rejestrów imigracyjnych. MyHeritage posiada również największą na świecie bazę gazet historycznych.

Portal pozwala jego użytkownikom udostępniać zdjęcia i wideo innym członkom rodziny. Dzięki czemu możesz przekształcić standardowe drzewo genealogiczne w multimedialną wycieczkę po wspomnieniach z dostępnych zdjęć oraz filmów urozmaicając tym samym Twoje drzewo genealogiczne online.

Serwis posiada także opcję tworzenia wykresów oraz raportów, które następnie można bezpłatnie udostępniać pozostałym członkom rodziny. Dostępne są różne style, czcionki, kolory kolory i inne oprawy, którymi z pewnością urozmaicisz statystyki dotyczące Ciebie i Twoich bliskich.

Dodatkowo możesz ściągnąć bezpłatną aplikację mobilną, by mieć wszystkie informacje przy sobie. Aby otrzymać możliwość korzystania z większej ilości opcji na portalu, możesz wykupić konto Premium.

Pamiętaj, aby przed przystąpieniem do płatności wykorzystać w MyHeritage kupon ze zniżką, żeby otrzymać świetny rabat!

Ciekawostki o marce MyHeritage

Gilad Japhet jest założycielem MyHeritage. Właściciel serwisu zdecydował się na otwarcie działalności po tym jak sam nie mógł znaleźć odpowiedniego narzędzia do wyszukiwania krewnych, które spełniłoby jego oczekiwania.

Platforma MyHeritage na przestrzeni lat zyskała pokaźną bazę danych wykupując kolejne serwisy w różnych krajach zajmujące się podobnymi zagadnieniami.

Do 2012 MyHeritage zdołał uzyskać ponad miliard profili. W tym samym roku w serwisie internetowym zaczęła być dostępna wyszukiwarka SuperSearch, która obecnie posiada około 5,7 miliarda rekordów historycznych.

Kody rabatowe MyHeritage dostępne już dziś - 26 luty 2024
Opis Zniżka Ważne do
Promocje MyHeritage! Pakiet MyHeritage DNA 55% taniej! 55% Do odwołania
W MyHeritage abonament Premium 35% taniej! 35% Do odwołania
Abonament PremiumPlus w MyHeritage z 35% zniżką! 35% Do odwołania
Abonament Kompletny MyHeritage w cenie obniżonej o 35%! 35% Do odwołania
Odblokuj dostęp do funkcji MyHeritage i rozszerz abonament 35% taniej! 35% Do odwołania
Okazja MyHeritage! Test DNA GRATIS! Sprawdź! Do odwołania
Nowość LIVESTORY! Zamień zdjęcia przodków na film biograficzny! Do odwołania

Oferty nieaktualne

50% Zniżki

MyHeritage oferta! Abonament PremiumPlus na 2 lata 50 % taniej!

AKTYWUJ OFERTĘ
50% Zniżki

Super oferta MyHeritage! Zniżka 50% za pierwszy rok!

AKTYWUJ OFERTĘ
60% Zniżki

Przedłużony Cyberponiedziałek! MyHeritage rabat 60% na pakiety!

AKTYWUJ OFERTĘ
7% Zniżki

Na wyłączność! MyHeritage kod rabatowy -7% zniżki na zamówienie!

ODKRYJ KOD
60% Zniżki

MyHeritage zniżki na Black Friday do 60%!

AKTYWUJ OFERTĘ
Promocja

W oczekiwaniu na MyHeritage Black Friday

AKTYWUJ OFERTĘ
55% Zniżki

MyHeritage zniżka 55%! Halloweenowa promocja DNA!

AKTYWUJ OFERTĘ
Godne uwagi

Oferta MyHeritage: Prześlij dane DNA

AKTYWUJ OFERTĘ
45% Zniżki

Pakiet MyHeritage DNA + Abonament Kompletny za darmo 30 dni

AKTYWUJ OFERTĘ
160zł Zniżki

Mega zniżka MyHeritage -160zł taniej! Wykorzystaj to!

AKTYWUJ OFERTĘ