Dzień Ziemi: Pomóż uczynić świat czystszym miejscem!

Weź i Ty udział w Dniu Ziemi 2023!

Oferty na Bravo for Oceans

Dzień Ziemi (ang. Earth Day) narodził się w 1989 roku z inicjatywy działacza pokojowego Johna McConnella, który podczas konferencji UNESCO w San Francisco zaproponował ustanowienie międzynarodowego dnia ku czci Ziemi.
Od tego czasu rocznica obchodzona jest na całym świecie 22 kwietnia każdego roku i ma na celu potwierdzenie znaczenia równowagi naturalnej i zrównoważenia środowiskowego, a także potępienie licznych problemów zagrażających ochronie naszej planety, takich jak zanieczyszczenie, wyczerpywanie się zasobów nie -odnawialne źródła energii i niszczenie ekosystemów.

Przeszłe wydarzenia dla ochrony naszej planety

Światowy Dzień Recyklingu

Światowy Dzień Recyklingu obchodzony był 18 marca, w rocznicę mającą na celu podkreślenie znaczenia gospodarki o obiegu zamkniętym opartej na prawidłowym segregowaniu odpadów.

Wydarzenie zostało zapoczątkowane w 2018 roku przez Globalną Fundację Recyklingu w celu podniesienia świadomości indywidualnych obywateli na temat zwiększania zasobów. Istotne jest, aby każdy z nas rozumiał, jak istotny jest wkład każdego w ochronę planety.

Czym jest inicjatywa Bravo for Oceans?

My z BravoKupony postanowiliśmy wnieść nasz mały, ale istotny wkład w ochronę naszej planety. Wszystko to będzie możliwe dzięki Ogyre międzynarodowemu startupowi, który we współpracy z lokalnymi rybakami zajmuje się eliminacją odpadów morskich we Włoszech, Indonezji i Brazylii. W ten sposób Ogyre przyczynia się nie tylko do zachowania wspaniałości mórz naszej planety, ale także zapewnia dochód ekonomiczny społecznościom, które najbardziej cierpią z powodu zubożenia ekosystemów morskich. Jest to światowej klasy partner z wieloletnim i ugruntowanym doświadczeniem, idealny do osiągnięcia celu, który sobie wyznaczyliśmy. 

Bravo for Oceans: jak wziąć udział?

Chcesz pomóc nam uczynić planetę trochę czystszą? Nic prostszego! Dokonując zakupu za pośrednictwem BravoKupony, przyczynisz się do tej fundamentalnej inicjatywy i będziesz aktywnie uczestniczyć w ochronie i zachowaniu naszych ekosystemów morskich. Dzięki Wam będziemy mogli oczyścić morza planety z 1000 kilogramów odpadów, przy czym 1000 kg plastiku odpowiadałoby 100000 plastikowym butelkom.

Razem możemy sprawić, że świat stanie się bardziej czysty!

Statystyki BravoKupony

icon users
4 000 000 użytkowników
icon boutiques
+6 000 sklepów
icon codes
+150 000 kuponów
icon verified
98% zweryfikowanych