Bravo for Oceans 2022 – Wnieś swój wkład i pomóż oczyścić nasze morza!

Dokonaj zakupów między Black Friday a Bożym Narodzeniem i wnieś wkład do czyszczenia mórz.

Oferty na Bravo for Oceans

Czym jest inicjatywa Bravo for Oceans?

Zastanawiasz się co to jest Bravo for Oceans i czemu o tym nie słyszałeś? Nic straconego! Pomożemy nadrobić Ci zaległości i wyjaśnimy jak możesz pomóc. Ekologiczne podejście do życia jest dla nas w BravoKupony na porządku dziennym, dlatego więc staramy się, w miarę możliwości, przyczynić do dobrobytu planety. Nasz ostatnia inicjatywa Green Friday, wraz ze współpracą z Eden Reforestation Projects, która zajmuje się zasadzaniem drzew w ubogich częściach świata okazała się sukcesem. Teraz czas na  współpracę ze startupem Ogyre, gdzie skupimy się na zachowaniu i ochronie ekosystemów morskich. Chcemy promować filozofię zrównoważonego rozwoju w świecie zakupów online, jednocześnie wnosząc konkretny wkład w ochronę środowiska. 

Ogyre działa w Brazylii, Indonezji i we Włoszech i posiada bardzo ważny cel: przyczynia się do walki z zanieczyszczeniem morza poprzez eliminację odpadów morskich oraz zapewnia nowe dochody ekonomiczne lokalnym rybakom, którzy jako pierwsi mają do czynienia ze zbieraniem odpadów. 

Na czym polega Bravo for Oceans?

Międzynarodowej sławy partner Ogyre pomoże nam spełnić ten projekt do którego będziemy potrzebować Twojej pomocy. Chcemy wraz z Ogyre sfinansować odzyskiwanie co najmniej 1000 kilogramów odpadów morskich z mórz Indonezji, Brazylii i Włoch. Odpady te będą odzyskiwane przez lokalnych rybaków w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Podamy wam przykładowe przeliczenia, aby pomóc wam wyobrazić sobie o czym dokładnie mowa. Wystarczy wiedzieć, że gdyby 1000 kilogramów odpadów stanowiło 1000 kg plastiku, byłaby to równowartość 100 000 plastikowych butelek, które zaśmiecają morza. 

Jak możesz pomóc?

Teraz czas na Ciebie! Od 25 listopada do 25 grudnia 2022, dokonując zakupu u jednej z marek biorących udział w inicjatywie, przyczynisz się do osiągnięcia tego wielkiego celu. Tym samym wspierasz społeczności rybackie w różnych częściach świata i wnosisz fundamentalny wkład do czyszczenia mórz.

Razem możemy sprawić, że świat stanie się bardziej czysty!

Statystyki BravoKupony

icon users
4 000 000 użytkowników
icon boutiques
+6 000 sklepów
icon codes
+150 000 kuponów
icon verified
98% zweryfikowanych